Kovbojové a vetřelci

30. 08. 2011 | † 15. 03. 2013 | kód autora: Tam

Kovbojové a vetřelciPodívej se na originální propojení klasického westernu a sci-fi.

1875 - Nové Mexiko. Cizinec, který záhadně ztratil paměť, se doplahočí do nuzného, pouštního města Absolution. Jediná věc ukazující na jeho minulost je záhadný kovový náramek kolem zápěstí. Brzy zjistí, že obyvatelé Absolutionu nemají rádi cizince, a že nikdo ani nezvedne ruku, aniž by mu to přikázal plukovník Dolarhyde vládnoucí železnou pěstí. 



Absolution je město, které žije v permanentním strachu. Skutečný strach ale všechny teprve čeká. Na město zaútočí nájezdníci z vesmíru. S dech beroucím řevem a oslepujícími světly ničí tito neznámí návštěvníci všechny a všechno, co jim přijde pod ruku.



Tajemný cizinec, kterého zprvu zatracovali, je náhle jejich jedinou nadějí na záchranu. Jak si záhadný pistolník postupně vzpomíná, kdo je a co zažil, uvědomí si, že ukrývá tajemství, které by mohlo město dát šanci postavit se nepřátelské síle.



S pomocí nepolapitelné cestovatelky Elly dává dohromady bojovný oddíl skládající se z dřívějších nepřátel – obyvatel města, Dolarhydea a jeho mužů, zločinců a bojovníků kmene Apačů, zkrátka všech, kteří se ocitli v nebezpečí vyhlazení. Netypičtí spojenci se postavili na jednu stranu, aby se připravili na rozhodující bitvu o přežití.



Žánr: Western & Sci-fi
Režie: Jon Favreau
Herci: Daniel Craig, Olivia Wilde, Harrison Ford, Sam Rockwell, Clancy Brown, Noah Ringer

Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.